12-07-2024 / 07:32

Pani szuka sponsora

(śląskie / Czeladź)

Spotkanie sponsorowane w aucie

Spotkam się z realnym i konkretnym panem na seks spotkanie sponsorowane w aucie. Mam 21lat, nie spotykam się w hotelach ani mieszkaniach. Kontakt wyłącznie mailowy.

27-06-2024 / 12:36

Pani szuka sponsora

(śląskie / Czeladź)

Poszukuję męzczyzny hojnego, inteligentnego, kulturalnego

Poszukuję mężczyzny hojnego, inteligentnego i kulturalnego. To proste, ale większość o tym zapomina. Moja sytuacja nie jest prosta..., a nie mam pola do popisu bo żadna ze mnie pasjonująca piękność i lwica w łóżku. Jestem przeciętna i normalna. Zdjęcie ew. na maila, ale tylko po omówieniu szczegółów bo szukam zdecydowanego mężczyzny. Nie jestem z agencji i szukam jednego Pana. Spotkanie najlepiej w moich okolicach. Zapewniam wyłączność i tego oczekuję.

04-06-2024 / 21:04

Pani szuka pana

(śląskie / Czeladź)

Kobieta dojrzała

Jestem dojrzała kobieta pragnąca męskich pieszczot. Mam 40 lat i własne mieszkanie, do którego zaproszę pana w zamian za długie i namiętne pieszczoty, uwielbiam oral i delikatny anal. Wiek partnera nie jest dla mnie tak bardzo istotny.

Strona tylko dla osób pełnoletnich!

Strona zawiera treści o charakterze erotycznym.
Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, natychmiast opuść tę stronę!


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności