24-01-2023 / 13:27

Para zasponsoruje

(pomorskie / Gdańsk)

Para przed 30-tką

Fajna i zadbana Para przed 30-tką zaprosi atrakcyjną Panią. Możemy zasponsorować.

15-01-2023 / 07:01

Para zasponsoruje

(mazowieckie / Warszawa)

Małżeństwo zasponsoruje pana

Dobrze sytuowane atrakcyjne, zadbane małżeństwo w wieku 40 lat ma ochotę na zabawę w troje i dlatego zaprosi do siebie atrakcyjnego, kulturalnego, zadbanego i dobrze wyposażonego heteroseksualnego Pana. Możliwość sponsoringu.

14-01-2023 / 20:58

Para zasponsoruje

(lubuskie / Zielona Góra)

Szukamy młodej pary

Szukamy młodej, atrakcyjnej pary w celu realizacji swojej fantazji, mianowicie chcemy patrzeć jak druga para uprawia seks na naszych oczach. Możemy lekko zasponsorować, warunki do ustalenia. Pozdrawiamy.

10-01-2023 / 16:14

Para zasponsoruje

(mazowieckie / Radom)

Miła para

Hej! Nudzi Ci się w domu, masz ochotę poznać kogoś nowego, porozmawiać o codzienności  jak z przyjaciółmi, oderwać się od wszystkiego z miła parą? Pragniemy poznać zwyczajną dziewczynę, która ma czasami ochotę wyskoczyć się i wyluzować, każdy wie że nawet z najbliższymi nie zawsze można o wszystkim porozmawia .Szukamy stałej przyjaciółki do rozmów i sexu, której też możemy pomóc finansowo

06-01-2023 / 19:25

Para zasponsoruje

(małopolskie / Kraków)

Para poszukuje zadbanej parki

Witamy, para poszukuje zadbanej parki do miłego spędzania czasu. Jesteśmy miłą, sympatyczną i realną parą. Szukamy pary do wspólnej zabawy w czwórkę z wymianą partnerów. Możemy lekko zasponsorować. Pozdrawiamy zainteresowanych.

05-01-2023 / 19:00

Para zasponsoruje

(świętokrzyskie / Kielce)

Para zasponsoruje dziewczynę

Para kochanków zasponsoruje miłą i atrakcyjną dziewczynę zainteresowaną układem w trójkącie.  Poszukiwana młoda i szczupła dziewczyna. Zainteresowane Panie zapraszamy do kontaktu.

04-01-2023 / 15:15

Para zasponsoruje

(kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz)

Wyluzowana para zasponsoruje

Wyluzowana parka kochanków ma ochotę sponsorować miłą fajną dziewczynę lub dojrzałą kobietę, która chce miło i dyskretnie spędzić wspólnie czas oraz zrealizować swoje fantazje. Wymagamy zdrowia, higieny i dyskrecji. Posiadamy własne mieszkanie, do którego możemy Cię zaprosić. Pozdrawiamy.

01-01-2023 / 12:17

Para zasponsoruje

(opolskie / Opole)

Poszukujemy pary do wspólnych zabaw

Para po 50-tce poszukuje pary do wspólnych zabaw. Oczekujemy poważnych propozycji. Możemy w granicach rozsądku sponsorować. Posiadamy własne lokum oraz domek nad jeziorem.

30-12-2022 / 21:30

Para zasponsoruje

(wielkopolskie / Poznań)

Zasponsorujemy panią bi

Zasponsorujemy panią Bi najlepiej z doświadczeniem w trójkącie. Jesteśmy zadbaną i atrakcyjną parą. Szczegóły do ustalenia w prywatnej korespondencji.

29-12-2022 / 08:12

Para zasponsoruje

(warmińsko-mazurskie / Olsztyn)

Zasponsorujemy młodego chłopaka

Bardzo atrakcyjna dojrzała kobieta wraz z dyskretnym partnerem zasponsoruje młodego chłopaka (może być uczeń lub student) w celu intymnych, dyskretnych spotkań. Możliwe stale spotkania i stałe kieszonkowe. Prosimy o konkretne wiadomości, odezwiemy sie do wszystkich młodych chłopaków. Cena za spotkanie do uzgodnienia w bezpośredniej rozmowie.

Strona tylko dla osób pełnoletnich!

Strona zawiera treści o charakterze erotycznym.
Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, natychmiast opuść tę stronę!


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności