03-06-2023 / 18:04

Para zasponsoruje

(lubuskie / Zielona Góra)

Szukamy młodej pary

Szukamy młodej, atrakcyjnej pary w celu realizacji swojej fantazji, mianowicie chcemy patrzeć jak druga para uprawia seks na naszych oczach. Możemy lekko zasponsorować, warunki do ustalenia. Pozdrawiamy.

30-05-2023 / 17:44

Para zasponsoruje

(małopolskie / Kraków)

Para poszukuje zadbanej parki

Witamy, para poszukuje zadbanej parki do miłego spędzania czasu. Jesteśmy miłą, sympatyczną i realną parą. Szukamy pary do wspólnej zabawy w czwórkę z wymianą partnerów. Możemy lekko zasponsorować. Pozdrawiamy zainteresowanych.

28-05-2023 / 23:53

Para zasponsoruje

(kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz)

Wyluzowana para zasponsoruje

Wyluzowana parka kochanków ma ochotę sponsorować miłą fajną dziewczynę lub dojrzałą kobietę, która chce miło i dyskretnie spędzić wspólnie czas oraz zrealizować swoje fantazje. Wymagamy zdrowia, higieny i dyskrecji. Posiadamy własne mieszkanie, do którego możemy Cię zaprosić. Pozdrawiamy.

26-05-2023 / 13:33

Para zasponsoruje

(świętokrzyskie / Kielce)

Para zasponsoruje dziewczynę

Para kochanków zasponsoruje miłą i atrakcyjną dziewczynę zainteresowaną układem w trójkącie.  Poszukiwana młoda i szczupła dziewczyna. Zainteresowane Panie zapraszamy do kontaktu.

25-05-2023 / 16:00

Para zasponsoruje

(wielkopolskie / Poznań)

Zasponsorujemy panią bi

Zasponsorujemy panią Bi najlepiej z doświadczeniem w trójkącie. Jesteśmy zadbaną i atrakcyjną parą. Szczegóły do ustalenia w prywatnej korespondencji.

23-05-2023 / 15:22

Para zasponsoruje

(opolskie / Opole)

Poszukujemy pary do wspólnych zabaw

Para po 50-tce poszukuje pary do wspólnych zabaw. Oczekujemy poważnych propozycji. Możemy w granicach rozsądku sponsorować. Posiadamy własne lokum oraz domek nad jeziorem.

21-05-2023 / 12:00

Para zasponsoruje

(łódzkie / Łódź)

Szukamy atrakcyjnej pary

Witamy. Szukamy młodej, atrakcyjnej pary w celu realizacji swojej fantazji, mianowicie chcemy patrzeć jak druga para uprawia seks na naszych oczach. Możemy zasponsorować, warunki do ustalenia. Pozdrawiamy i czekamy na wiadomości od konkretnych i zdecydowanych par.

20-05-2023 / 13:45

Para zasponsoruje

(warmińsko-mazurskie / Olsztyn)

Zasponsorujemy młodego chłopaka

Bardzo atrakcyjna dojrzała kobieta wraz z dyskretnym partnerem zasponsoruje młodego chłopaka (może być uczeń lub student) w celu intymnych, dyskretnych spotkań. Możliwe stale spotkania i stałe kieszonkowe. Prosimy o konkretne wiadomości, odezwiemy sie do wszystkich młodych chłopaków. Cena za spotkanie do uzgodnienia w bezpośredniej rozmowie.

19-05-2023 / 06:37

Para zasponsoruje

(lubelskie / Lublin)

Szukamy dziewczyny bi do trójkąta

Atrakcyjna para szuka dziewczyny bi do trójkąta. Oferujemy wysoki sponsoring i mile spędzony czas. Szczegóły w wiadomości prywatnej.

18-05-2023 / 10:12

Para zasponsoruje

(śląskie / Katowice)

Fajna para dla młodego chłopaka

Jesteśmy fają parą. Poznamy młodego chłopaka (musisz mieć 18 lat). Możesz tylko popatrzeć a możesz też dać się popieścić lub po prostu kochać z partnerką przy jej facecie. Od razu w pierwszej wiadomości napisz ile masz lat i coś o sobie. Prosimy o napisanie kilku zdań. Podaj też numer telefonu.

Strona tylko dla osób pełnoletnich!

Strona zawiera treści o charakterze erotycznym.
Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, natychmiast opuść tę stronę!


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na stronie: Polityka prywatności